Koszyk

Dodano produkt do koszyka

ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny

BESTSELLER

ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Cena: 584.00 brutto

Liczba sztuk w magazynie:
4
Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost (*) 14.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność z góry) (*) 14.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność za pobraniem +5 zł) (*) 19.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty Bezpłatny (*) 0.00 zł brutto
  • Kurier InPost (płatność z góry) 19.99 zł brutto
Dostępność:
Kod producenta:
FOK-W2J-SM-A-C
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) płaskie to kable do zastosowania w systemach FTTx. Lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, suchy ośrodek, płaszcz LSOH odporny na UV, wzmocnienie dwoma prętami FRP.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657.A1 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty FRP usztywniające sprawiają, iż zginanie kabla możliwe jest w jednej płaszczyźnie.

Zastosowanie:

  • Kabel abonencki
  • Sieci FTTx oraz łącza abonenckie
  • Połączenia wewnątrzbudynkowe
  • Kable mieszkaniowe
  • Kabel spełnia wymagania rozporządzenia ministra dotyczące instalacji w budynkach wielorodzinnych

Parametry techniczne

Rodzaj
Kabel
Zastosowanie
Światłowód
Długość przewodu
1000 m
Złącza #1
Brak
Złącza #2
Brak
Kategoria
OS2
Kolor
Czarny
Pozostałe parametry
  • Powłoka: LSOH odporna na UV
  • Klasyfikacja ogniowa CPR (Euroklasa): Eca
  • Pręt wzmacniający: FRP (Fibre Reinforced Plastic)
  • Siła naciągu: 80 N
  • Zakres temperatury:instalacyjna: od -20 + 60 °C
  • Pracy: od -30 + 70 °C
  • Liczba włókien: 2
  • Średnica kabla (mm): 3 x 2
  • Masa kabla (kg / km): 9
  • Tłumienie włókna (dB/km) 1310 nm: mniejsze lub równe niż 0.35
  • Tłumienie włókna (dB/km) 1550 nm: mniejsze lub równe niż 0.21
  • Rodzaj włókna: G.657.A1
  • Powłoka włókna: 250 m
  • Odporność na rozciąganie statyczne: 60 N
  • Odporność na rozciąganie dynamiczne: 80 N
  • Min. promień zgięcia (mm) statyczne: 30
  • Min. promień zgięcia (mm) dynamiczne: 60
  • Kolor: czarny

Produkty podobne