Koszyk
Opcje przeglądania
  • Producent:
  • Zakres cen
  • wyczyść filtry
box


Zamówienie złożone do godziny 14:00 zostanie wysłane lub będzie gotowe do odbioru następnego dnia roboczego.



Dodano produkt do koszyka

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt aktualnie niedostępny

Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost (*) 18.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność z góry) (*) 18.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność za pobraniem +5 zł) (*) 23.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty Bezpłatny (*) 0.00 zł brutto
  • Kurier InPost (płatność z góry) 23.99 zł brutto
Kod producenta:
MC112CS
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310nm, a odbiera o długości fali 1550nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1550nm, natomiast odbierać o długości fali 1310nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS.

Konwerter MC112CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Psiada funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń i automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).

Parametry techniczne

Specyfikacja techniczna

MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje:
Technologia WDM
Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km 
Porty:
1 port SC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
WDM TX1310nm
WDM RX1550nm
Kabel sieciowy 10BASE-TKabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-TKabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FXŚwiatłowód jednomodowy
Wskaźniki LED:PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W):94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali) 
Zasilanie:Zasilacz zewnętrzny
Certyfikaty:FCC, CE
Środowisko pracy:
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty podobne

Powiadomienie o dostępności:

Wybrany produkt jest niedostępny.
Wpisz swój adres e-mail, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.


Adres e-mail: