Koszyk
Opcje przeglądania
  • Producent:
  • Zakres cen
  • wyczyść filtry
box


Zamówienie złożone do godziny 14:00 zostanie wysłane lub będzie gotowe do odbioru następnego dnia roboczego.



Dodano produkt do koszyka

TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)

TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Cena: 84.00 brutto

Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost (*) 18.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność z góry) (*) 18.99 zł brutto
  • Kurier DPD (płatność za pobraniem +5 zł) (*) 23.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty Bezpłatny (*) 0.00 zł brutto
  • Kurier InPost (płatność z góry) 23.99 zł brutto
Dostępność:
Kod producenta:
TL-SM311LM
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Parametry techniczne

Certyfikaty

FCC, CE

Informacje dodatkowe

- Wsparcie trybu pełnego dupleksu
- Obsługa standardu Plug-and-Play
- Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
- Obsługa funkcji Pull-or-Plug
- Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika

Specyfikacja techniczna

Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC
Długość fali 850nm

Zasilanie

3,3V

Pozostałe informacje

Środowisko pracy:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Pasuje do

- TL-SG3109/3216/3224,
- TL-SL3428/3452, 
- TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, 
- TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, 
- TL-SL1351 i w nowych przełącznikach gigabitowych TP-LINK

Obsługiwane protokoły i standardy

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Produkty podobne